قوانین کلی

تاریخ و مهلت ثبت نام، تاریخ شروع مسابقات، جوایز و … پیش از شروع رسمی مسابقات، ازطریق وبسایت و کانال تلگرام اعلام خواهد شد. دقت کنید که بعد از اتمام مهلت معین شده، ثبت نامی انجام نخواهد شد مگر اینکه زمان ثبت نام تمدید شود.

در کانال تلگرام حتما عضو شوید تا اطلاعات مهم مربوط به هر تورنمنت را از دست ندهید.

 هزینه ثبت نام و جوایز هر تورنمنت قبل از شروع جام از طریق کانال تگرام و صفحه اینستاگرام به‌طور دقیق اعلام می‌شود

پس از پایان قرعه کشی شرکت کنندگان موظف اند گروه خود را بررسی کرده و در کانال تلگرام حتما عضو شوند و با هم گروهی و یا حریف خود از طریق روش های تعیین شده هماهنگ شده و بازی خود را تا قبل از اتمام زمان راند مربوطه انجام دهند

هماهنگی زمان دقیق بازی در جام‌های مخلف، به‌عهده ی دو بازیکن و با توافق آنهاست(البته در بازۀ زمانی قانونی که ازطرف ما قبلاً اعلام شده است). درصورتی که حداقل ۵ – ۶ ساعت قبل از زمان توافق، هماهنگی بین دو بازیکن انجام شده باشد و یکی از آنها در زمان هماهنگ‌شده حاضر نشود، بازیکن حاضر برنده اعلام خواهد شد.

گروه بندی ، جدول و نتایج در وبسایت در قسمت جدول بندی مسابقات به تفکیک هر بازی قابل مشاهده است و جداول و نتایج از طریق نتایج ارسالی شرکت کنندگان در طول برگزاری تورنمنت ها به سرعت به روز میشوند. لینک مربوط به هر تورنمنت را میتوانید در کانال تگرام مشاهده کنید.

اگر بازيكني نت تايپ ٣ داشته باشد و نتواند بازي انجام دهد بازنده اعلام خواهد شد ( اولويت با بازيكني هست كه نت تايپ ٢ دارد)

در هر تورنمنت زمان شروع و پایان هر راند توسط ما اعلام خواهد شد و هر بازیکن موظف است در بازه زمانی اعلام شده هر راند ، بازی خود را انجام داده و نتیجه را به داوران از طریق روش گفته شده اعلام کند. توجه کنید که پس از پایان بازه زمانی هر راند به هیچ وجه نتیجه مربوط به آن راند ثبت نخواهد شد.

پس از پایان هر مسابقه از نتیجه اسکرین شات و یا توسط موبایل عکس گرفته و برای ادمین در تلگرام ارسال کنید

بازیكنان موظف به ركورد بازى از طریق كلید Share براى بازبینى داوران در زمان بروز مشكلات یا اختلافات میباشند ، ضمناً به شكایات و ادعاى بازیكنانى رسیدگى میشود كه فیلم ركورد بازى را در اختیار داشته باشند

هر شرکت کننده حق اعتراض دارد و در صورتی که به مسئله ای معترض بود میتواند به ادمین اعلام کند تا مورد بررسی قرار گیرد

هیچ شرکت کننده ای حق گرفتن فیلم ازحریفش را  ندارد و بررسی شکایات به عهده ی داوران می باشد

اگر در بازی لگ یا دیلی وجود داشت با توافق دو طرف از بازی خارج شوید و ادمین را در جریان بگذارید تا شما را راهنمایی کند

ضبط فیلم کامل بازی برای ارائه به داوران(درصورت اعتراض به تخلف حریف) کاملا ضروری است هرگونه اعتراض و یا درخواست تبرئه حتما باید با مدرک و فیلم معتبر همراه باشد. توجه داشته باشید که در غیر اینصورت اعتراض مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.  پس حتما از بازی خود فیلم و عکس تهیه کنید و حداقل تا ۲۴ ساعت نزد خود نگه دارید.

طریقه اضافه کردن حریف به لیست فرند ها هم در پلی استیشن و هم در ایکس باکس را میتوانید در بخش آموزش ها مشاهده کنید. همچنین طریقه اینوایت مربوط به هر بازی به طور جداگانه در بخش آموزش ها برای کسانیکه نیاز دارند قرار داده شده است.

تمامی شرکت کنندگان موظف به مطالعه کامل قوانین و رعایت آن در طول مسابقات می باشند.

 

مشخصات مورد نیاز برای ثبت نام

– نام و نام خانوادگی (حتما دقیق و درست بفرستید چراکه درصورتی که یکی از جوایز مسابقه را به‌دست آورید، جایزه فقط به همان نام تحویل داده خواهد شد)

– آیدی PSNیا Xbox معتبر (که با آن به ‌صورت آنلاین بازی کنید)

– آیدی تلگرام فعال

– پرداخت وجه ورودی مربوط به هر تورنمنت

 

نحوه برگزاری و قوانین مسابقات مختص به هر بازی را در صفحه مربوط به همان بازی مطالعه فرمایید:

قوانین مربوط به هر بازی